Teknoloji

Harry Potter: Quidditch Şampiyonları Açıklandı [Video]

Games tarafından birkaç ay önce piyasaya sürülen Warner Bros. Harry Potter oyunu Hogwarts Mirası Çok büyük bir eksikliği vardı. Bu eksik, Harry Potter romanlarında ve filmlerinde gördüğümüz quidditch adlı kurgusal bir spor etkinliği. yokluk muydu . Evet, Hogwarts Legacy oyuncuları uçan sopalara binemez ve rakipleriyle uğraşamazlardı.

Yeni bir gelişme, quidditch’in neden Hogwarts Legacy’de bulunmadığını ortaya çıkardı. Warner Bros. Games, yeni bir Harry Potter oyunu Harry Potter: Quidditch Şampiyonları resmen ilan edildi. Çok oyunculu bir yapıya sahip olan bu yeni oyun, sadece quidditch’e odaklanacak . Oyuncular, rakipleriyle quidditch oynama şansına sahip olacak.

Dileyen herkes test aşamasının bir modülü olabilir.

Warner Bros. Games tarafından yapılan açıklamalarda Harry Potter: Quidditch Champions, Hogwarts Legacy’den bir oyun. bağımsız ilan edilecektir. Yani Hogwarts Legacy almayan oyunseverler, Harry Potter: Quidditch Champions’ı da satın alıp oynayabilecekler.

Warner Bros. Games’in Harry Potter: Quidditch Champions için resmi bir çıkış tarihi var paylaşmadı . Ancak oyunun hem PC’de hem de konsollarda oynanabileceğini biliyoruz. Ayrıca PC versiyonu için bir test programı başlatıldı. BuradaBağlantıyı kullanarak kaydolduktan sonra, diğer gerçek oyuncularla Harry Potter: Quidditch Champions oynayabilirsiniz. test etme şansıyakalayacaksın

Harry Potter: Quidditch Şampiyonları Fragmanı

haber-saricam.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu