Haber

Malazgirt’te şehit ve depremzede aileleri için iftar programı düzenlendi

Muş Malazgirt Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı tarafından ilçede ağırlanan şehit, gazi ve depremzede ailelerine yönelik iftar programı düzenlendi.

Malazgirt Meydan Muharebesi Tarihi Milli Parkı’nda Milet Bahçesi’nde düzenlenen programa katılan Kaymakam Göksu Bayram, katılımcılarla birlikte iftarda bulundu.

Depremzedelerin aileleriyle sohbet eden Bayram, deprem nedeniyle zor günler geçirdiklerini belirterek, bu tür acıların bir daha yaşanmaması temennisinde bulundu.

Bayram, “İnşallah birlik ve beraberlik içinde bu yaraları hep birlikte saracağız. İnşallah eski günlerimize kavuşacağız. Buna gönülden inanıyorum. Allah böyle afetler, hüzünlü günler yaşatmasın. Ramazan’ımız ve Kadir Gecemiz mübarek olsun.” Gücün mübarek olsun.” söz konusu.

Kaymakam Bayram’ın eşi Nebahat Bayram Er, İl Genel Meclis Başkanı Sait Yıldırım, Belediye Başkanı Cengiz Altın, Cumhuriyet Savcıları Nermin Çankaya ve Pınar Özçulcu, İlçe Jandarma Komutanı Binbaşı Kamil İncebacak, İlçe Emniyet Müdürü Serhan Türk, İlçe Müftüsü Emrah Demirtaş, siyasi parti temsilcileri ve kurumsal liderler.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu