Haber

Show TV Muhabiri Tuğba Södekoğlu Kimdir? Tuğba Södekoğlu neden gündem oldu, ne dedi?

Kahramanmaraş’ta meydana gelen 7,7 ve 7,6 büyüklüğündeki depremler birçok ilde ağır yıkıma neden oldu. 7000’den fazla vatandaşımızın yaşamını yitirdiği deprem bölgesi ile ilgili kesintisiz haberler var. Afet bölgesinden canlı yayın yapan muhabir Tuğba Södekoğlu dikkat çekti. Show TV muhabiri ile ilgili araştırmalar hız kazandı. Peki Show TV Muhabiri Tuğba Södekoğlu kimdir? Tuğba Södekoğlu neden gündemde, ne dedi?

Detaylar içeriğimizde.

6 Şubat Pazartesi günü merkez üssü Kahramanmaraş’ın Pazarcık ilçesi olan deprem, birçok bölgeyi yerle bir etti.

Saat 04.17’de meydana gelen korkunç felakette 7 binden fazla insan hayatını kaybetti. Binlerce yapının adeta kağıt üzerinde kaldığı deprem bölgesine hem ülkemizden hem de birçok ülkeden takviye kuvvetler geliyor.

Dondurucu sıcaklıkların yaşandığı bir afet bölgesinde her saniye çok değerlidir. Arama kurtarma ekiplerinin uğraştığı bölgeden de son dakika haberi bildirildi.

Tuğba Södekoğlu, depremin meydana gelmesinden bu yana canlı yayında haber sunan muhabirlerden biriydi. Gündem oluşturan Tuğba Södekoğlu ile ilgili araştırmalar hız kazandı.

Show TV Muhabiri Tuğba Södekoğlu Kimdir?

Marmara Üniversitesi Bağlantı Fakültesi mezunu Tuğba Södekoğlu, 2013 yılında ATV Haber’de göreve başladı. Gündemle ilgili verdiği bilgilerle dikkat çeken Södekoğlu, 2017 Temmuz ayında İstanbul’da yaşanan dolu ve fırtına sırasında yaptığı yayınla akıllarda kaldı.

haberdemre.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu