Teknoloji

Game Store Humble Bundle, Ülkemizde Yaşanan Deprem İçin Yardım Paketini Açıkladı

Farklı oyunları avantajlı paketlerle oyunculara sunan ve oyuncuların diledikleri kadar paralarını diledikleri hayır kurumuna bağışlayabilecekleri Humble Bundle, ülkemizde yaşanan deprem felaketi için de harekete geçti.

Oyuncular olarak Humble Bundle ismine aşinayız.

Yerel fiyatlandırmanın olmaması nedeniyle ülkemizde diğer satış platformları kadar tercih edilmese de Humble Bundle, zaman zaman oyunculara sunduğu ücretsiz oyunlarla, popüler yapımları çok avantajlı fiyatlara satarak dünyada tanınmaktadır. ve hatta bazı oyunlar için fiyat belirleyebileceğiniz politika.

Tüm bunların dışında Humble Bundle hayır kurumlarına verdiği destekle de biliniyor.

Oyuncuların satın aldıkları oyunlar için ödedikleri parayı geliştiriciler ve seçtikleri hayır kurumları için istedikleri şekilde paylaşabilecekleri bir sisteme sahip olan Humble Bundle, farklı alanlarda faaliyet gösteren birçok kuruluşa takviye sağlıyor.

Humble Bundle, Türkiye ve Suriye’yi etkileyen büyük depremler için de kolları sıvadı.

Kahramanmaraş’ta meydana gelen deprem ve bölgeyi etkisi altına alan büyük felaketin yaralarını sarmak için harekete geçen kuruluşlardan biri olan Humble Bundle, hayır kurumları arasına bölgeye yardım ulaştıracak bir organizasyonu ekledi.

Humble Bundle’dan oyun satın alan oyuncular, dilerlerse Türkiye ve Suriye’ye yardım edecek bu organizasyona bağış yapabilecekler.

Oyunu satın alırken ödediği parayı afet bölgelerine yardım ulaştıran Direct Relief adlı kuruluşa bağışlayabilen oyuncular, yardıma katkı sağlayabilecek.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu